Wellness

Wellness Hotel Astra patří mezi nejlepší wellness hotely v Krkonoších a to právě díky velmi široké nabídce procedur a vybavení.

Hotelová wellness zóna je v provozu od 14:00 - 22:00 hod.

Cena pro hotelové hosty je 350,- CZK na 120 minut. Pro ostatní klienty je cena 450,- CZK na 120 minut. Vstup do hotelového wellness je od 9 let.

 

Na recepci Vám rádi zapůjčíme župan za 100,- CZK na celou dobu pobytu,

přičemž vratná záloha za půjčení županu je 500,- CZK.

 

KNEIPPŮV CHODNÍK

Součástí naší wellness zóny je i Kneippův chodník, který slouží k zlepšení prokrvení nohou a celkového metabolismu a krevního oběhu. Následkem toho se cévy na nohou stávají pružnější a s tím i Achilova pata. Tato procedura nemá žádná zdravotní omezení a mohou si ji dopřát všichni, bez rozdílu věku.

 

 OSTATNÍ VYBAVENÍ WELLNESS ŻONY

 

Pro ochlazení a čistotu po terapiích u nás můžete využít různé druhy sprch jako je například mlhová sprcha, lymfodrenážní sprcha nebo masážní sprcha.

 

Velmi příjemnou variantou ochlazení například po návštěvě sauny je ochlazována, která slouží pro lokální ochlazení, kde je k dispozici ledová tříšť.

 

Zrelaxovat můžete v odpočívárně za doprovodu relaxační a meditační hudby, kde najdete pohodlná lehátka konstruovaná pro dokonalý odpočinek.