Sauna

Saunový svět

Sauna, neboli relaxační lázeň při teplotách od 37° do 100°C a relativní vlhkosti od 3% do 20% je odedávna využívána k detoxikaci organismu, zlepšení mentálního zdraví a snížení bolestí. Saunování přináší psychickou i fyzickou relaxaci těla, pomáhá posilovat krevní oběh a odolnost organismu.

Wellness zóna hotelu Astraje v provozu od 14.00 – 22.00

Cena 120 min. 350,- Kč / 60 min. 200,- Kč pro hotelové hosty, 


Finská sauna  do 100° C je vhodná pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry, odstraňuje stres.

Bylinková sauna od 37° – 45° C  příjemná teplota a bylinkami prosycený vzduch působí blahodárně jak na horní cesty dýchací, tak i na pokožku.

Parní sauna do 70° C prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry, odstraňuje stres. Tento způsob lázně je vhodný především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně.

Pro ochlazení a očistu po terapiích poslouží různé druhy sprch

  • Mlhová sprcha,  Lymfodrenážní sprcha - na záda,  Sprcha pro masáž zad
  • Ochlazovna - Pro lokální ochlazení je k dispozici ledová tříšť

Odpočívárna – s pohodlnými lehátky pro dokonalý odpočinek po všech těchto procedurách.

Kneippova terapie – Kneippův chodníček, pro unavené a oteklé nohy. Střídavě vstupujete do teplé a studené vody proudící na oblázkovém chodníčku.

Solná jeskyně

Vybrané druhy solí obsahují všechny prvky nezbytné pro vytvoření výjimečného mikroklimatu, které působí příznivě na náš organismus, naši pokožku a dýchací systém. Astma, alergie, lupénka a podobné obtíže - s tím vším může pomoci pravidelný pobyt v solné jeskyni. Pobyt v solné jeskyni simuluje pobyt u moře, kdy vdechujeme minerální látky blahodárné pro náš organismus. Pobyt v solné jeskyni zaručuje relaxační a uklidňující účinky

Masáže

Masáže jsou už od pradávna zaměřené na celkové ozdravení organismu a pozitivní naladění mysli. Navracejí energii, uvolňují mysl a emoce a vytvářejí stav rovnováhy. Vyberte si tu pravou vůni z našich esenciálních olejů ke své masáži a nechejte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rukách našich zkušených masérů.

Relaxační masáž celého těla - Masáž celého těla, která uvolňuje fyzickou i psychickou námahu, zároveň napomáhá k prokrvení svalů a tkání v těle.  850,- Kč / 60 min.     

Masáž záda a šije, nebo ruce - 450,-Kč / 30 min.

Sportovní masáž - Intenzivní masáž zadní části těla, která klade důraz na svalové napětí a překyselení organismu.
Posiluje imunitní systém a odplavuje toxiny a jiné škodlivé látky z organismu.¨ 850,-Kč / 60 min.

Masáž chodidel - pomáhá při detoxikaci, může pozitivně ovlivnit bolest kloubů, zad, otoky, nedostatečné prokrvení končetin, odstranění únavy, nebo zlepšení spánku. 450,- Kč / 30 min.

Masáž lávovými kameny - Dokonale a hloubkově uvolní ztuhlé svaly, pomáhají zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikují, zlepšují mikrocirkulaci, regeneraci a celkový zdravotní stav.  1150,- Kč / 60 min

Hydromasážní spa s TV - Vana s hydromasážními tryskami. 60 min. / cena 1.250,- Kč  dvojitá vana / 2 osoby Příjemná koupel, která uvolňuje svaly a napětí, prokrvuje pokožku a odplavuje škodlivé látky.

Mléčná koupel – Oxygenoterapie - 60 min. / cena 1.250,- Kč  dvojitá vana / 2 osoby - Čistě přírodní koupel, která pomáhá k hydrataci a ochraně těla. Tato koupel reguluje Ph pokožky, zároveň ji hojí a zklidňuje. Pomáhá při léčbě akné a ekzémů, má antioxidační a omlazující účinky. Může se používat také jako pleťová maska.