Wellness

Hotel Astra patří mezi nejlepší wellness hotely v Krkonoších, a to díky široké nabídce procedur a vybavení. Využijte našich speciálních nabídek a užijte si luxusní klasický nebo romantický wellness pobyt. Pro hosty od 60 let máme také speciální seniorský relaxační pobyt. Všechny wellness nabídky naleznete ZDE.  

Saunový svět

Sauna, neboli relaxační lázeň, při teplotách od 37° do 100° C a relativní vlhkosti od 3% do 20%, je odjakživa využívána k detoxikaci organismu, zlepšení mentálního zdraví a snížení bolestí. Saunování přináší psychickou i fyzickou relaxaci těla, pomáhá posilovat krevní oběh a odolnost organismu.

Hotelová wellness zóna je v provozu od 14:00 – 22:00

Cena 120 minut 350 CZK, pasanti 120 minut 450 CZK


Finská sauna  do 100° C je vhodná pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry a odstraňuje stres.

Bylinková sauna od 37° – 45° C  příjemná teplota a bylinkami prosycený vzduch působí blahodárně jak na horní cesty dýchací, tak i na pokožku.

Parní sauna do 50° C prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry, odstraňuje stres. Tento způsob lázně je vhodný především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně.

Kneippův chodník - terapie pro unavené nohy. Střídavě vstupujete do teplé a studené vody proudící na oblázkovém chodníčku.

Pro ochlazení a očistu po terapiích poslouží různé druhy sprch

  • Mlhová sprcha, Lymfodrenážní sprcha, Masážní sprcha
  • Ochlazovna - pro lokální ochlazení je k dispozici ledová tříšť

Odpočívárna – s pohodlnými lehátky pro dokonalý odpočinek 

Solná jeskyně - vybrané druhy solí obsahují všechny prvky nezbytné pro vytvoření výjimečného mikroklimatu, které působí příznivě na náš organismus, naši pokožku a dýchací systém. Astma, alergie, lupénka a podobné obtíže - s tím vším může pomoci pravidelný pobyt v solné jeskyni. Pobyt v solné jeskyni simuluje pobyt u moře, kdy vdechujeme minerální látky blahodárné pro náš organismus. Pobyt v solné jeskyni zaručuje relaxační a uklidňující účinky.

Masáže

Masáže jsou už od pradávna zaměřené na celkové ozdravení organismu a pozitivní naladění mysli. Navracejí energii, uvolňují mysl a emoce a vytvářejí stav rovnováhy. Vyberte si tu pravou vůni z našich esenciálních olejů ke své masáži a nechejte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rukou našich zkušených masérů. Masáže nejsou součástí ceny za wellness.

Relaxační masáž celého těla - masáž celého těla, která uvolňuje fyzickou i psychickou námahu, zároveň napomáhá k prokrvení svalů
a tkání v těle. 1050,- CZK / 60 min.     

Masáž zad a šíje, nebo rukou  - 550,- CZK / 30 min.

Sportovní masáž - intenzivní masáž zadní části těla, která klade důraz na svalové napětí a překyselení organismu.
Posiluje imunitní systém a odplavuje toxiny a jiné škodlivé látky z organismu. 1050,- Kč / 60 min.

Masáž chodidel - pomáhá při detoxikaci, může pozitivně ovlivnit bolest kloubů, zad, otoky, nedostatečné prokrvení končetin, odstranění únavy, nebo zlepšení spánku. 550,- CZK / 30 min.

Masáž lávovými kameny - dokonale a hloubkově uvolní ztuhlé svaly, kameny pomáhají zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikují, zlepšují mikrocirkulaci, regeneraci a celkový zdravotní stav. 1 450,- CZK / 60 min.

Hydromasážní spa s TV - dvojitá vana s hydromasážními tryskami pro 2 osoby + Sekt. 1 250,- CZK / 60 min. Příjemná koupel, která uvolňuje svaly a napětí, prokrvuje pokožku a odplavuje škodlivé látky.

Mléčná koupel – Oxygenoterapie - dvojitá vana pro 2 osoby + Sekt. 1 250,- CZK / 60 min. Čistě přírodní koupel, která pomáhá k hydrataci a ochraně těla. Tato koupel reguluje Ph pokožky, zároveň ji hojí a zklidňuje. Pomáhá při léčbě akné a ekzémů, má antioxidační a omlazující účinky. Může se používat také jako pleťová maska.

Wellness Hotel Astra superiorve Špindlerově Mlýněhodnocení