Masáže

Masáže jsou už od pradávna zaměřené na celkové ozdravení organismu a pozitivní naladění mysli. Navracejí energii, uvolňují mysl a emoce a vytvářejí stav rovnováhy. Vyberte si tu pravou vůni z našich esenciálních olejů ke své masáži a nechejte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rukách našich zkušených masérů.

Masáže nejsou součástí ceny za wellness.

Relaxační masáž celého těla - masáž celého těla, která uvolňuje fyzickou i psychickou námahu, zároveň napomáhá k prokrvení svalů
a tkání v těle. Cena 1050,- Kč / 60 min.    

Masáž zad a šije, nebo rukou - cena 550,-Kč / 30 min.

Sportovní masáž - intenzivní masáž zadní části těla, která klade důraz na svalové napětí a překyselení organismu. Posiluje imunitní systém a odplavuje toxiny a jiné škodlivé látky z organismu. Cena 1050,- Kč / 60 min.

Masáž chodidel - pomáhá při detoxikaci, může pozitivně ovlivnit bolest kloubů, zad, otoky, nedostatečné prokrvení končetin, odstranění únavy, nebo zlepšení spánku. Cena 550,- Kč / 30 min.

Masáž lávovými kameny - dokonale a hloubkově uvolní ztuhlé svaly, pomáhají zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikují, zlepšují mikrocirkulaci, regeneraci a celkový zdravotní stav. Cena 1 450,- Kč / 90 min.

Masáže
od 450 Kč/hodina
Wellness Hotel Astra superiorve Špindlerově Mlýněhodnocení