Masáže

Masáže jsou už od pradávna zaměřené na celkové ozdravení organismu a pozitivní naladění mysli. Navracejí energii, uvolňují mysl a emoce a vytvářejí stav rovnováhy. Vyberte si ke své masáži tu pravou vůni z našich esenciálních olejů a nechte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rukou našich zkušených masérů.

Ceník masáží:

Klasická masáž - je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény. Mechanický účinek masáže podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

Cena 550,- CZK / 30 min. Cena 1050,- CZK / 60 min. 

Sportovní masáž - intenzivní masáž zadní části těla, která klade důraz na svalové napětí a překyselení organismu. Posiluje imunitní systém a odplavuje toxiny a škodlivé látky z organismu. 

Cena 550,- CZK / 30 min. Cena 1050,- CZK / 60 min.    

Aroma masáž - relaxační masáž, při které se používají aromatické esenciální oleje, aby se posílili její léčebné účinky. Důraz je kladen na relaxaci těla a duše.

Cena 550,- CZK / 30 min. Cena 1050,- CZK / 60 min.    

Masáž lávovými kameny - dokonale a hloubkově uvolní ztuhlé svaly, pomáhá zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikuje, zlepšuje mikrocirkulaci, regeneruje a má příznivý vliv na celkový zdravotní stav.

Cena 1 450,- CZK / 90 min.