Masaż

K řádnému relax patří i masáže, které jsou zaměřené na celkové ozdravení organismu a pozitivní naladění mysli. Masáže mají schopnost navracet energii, uvolnit mysl a emoce a vytvářet stav rovnováhy

 

Vyberte si ke své masáži tu pravou vůni ze široké nabídky našich esenciálních olejů a nechte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rukou našich profesionálních masérů.

 

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje nebo krku, odblokování bolestí pod lopatkou a uvolnění celého pohybového aparátu. Mechanický účinek masáže podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci. Je velmi praktickým pomocníkem při odstranění úlevy, migrény, ztuhlosti, ochablosti a velice dobře působí na bolest svalů.

Masáž si u nás můžete dopřát za 650,- CZK na 30 minut a za 1200,- CZK na 60 minut

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž je velmi intenzivní masáží na zadní části těla. Klade důraz na odstranění svalového napětí a překyselení organismu. Dále posiluje imunitní systém. Odplavuje z těla toxiny a škodlivé látky. Sportovní masáž je velmi vhodná pro ty z Vás, kteří za sebou mají náročnou fyzickou aktivitu nebo cítí, že jsou jejich svaly ztuhlé.

Masáž si u nás můžete dopřát za 650,- CZK na 30 minut a za 1200,- CZK na 60 minut

 

AROMA MASÁŽ

Aroma masáž je relaxační masáž, při které využívají naši maséři aromatické oleje dle Vašeho výběru, které posilují zdravotní účinky masáže a navozují pocit uvolnění se. Důraz je kladen jak na relaxaci celého těla, tak i duše.

Masáž si u nás můžete dopřát za 1300,- CZK na 60 minut

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny dokonale a hloubkově uvolňuje ztuhlé svaly, pomáhá zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu a zároveň detoxikuje tělo. Lávové kameny způsobují zlepšení mikrocirkulace, regenerují tělo a mají příznivý vliv na celkové zdraví organismu.

Masáž si nás můžete dopřát za 1600,- CZK na 90 minut.