+420 724 110 885

Novinky e-mailem

 

 

Ubytování Špindlerův Mlýn: hotel Astra

Hotel Astra je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš -  ve Špindlerově Mlýně. Hotel je situován tak, že máte krásný výhled na Kozí Hřbety, Hromovku a Špindlerovskou přehradu. Vzdálenost do centra je 500m.

V hotelu Astra jsou příjemně vybavené jak dvoulůžkové , tří - nebo čtyřlůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici pěti-lůžkové apartmány. Celková ubytovací kapacita je 55 pokojů, které v roce 2016 prošly rekonstrukcí. Všechny pokoje mají Sprchu, WC, TV a WI-FI. 

Rádi přivítáme i Vaše psí mazlíčky / pouze malé rasy do 30 cm v kohoutku /. Poplatek 300,- Kč / noc.

 

Ubytovací informace, VOP

                             

 

 

      

      

      

 

Pokyny k příjezdu a rezervaci

Check – in      14:00 – 19:00 hod.
Check – out    do 10:00 hod.

 V případě příjezdu po 20:00 hod. nás kontaktujte:

e-mail: info@hotel-astra.cz nebo na telefon+420 777 109 407

Při příjezdu si připravte pro hotelovou recepci občanský průkaz nebo cestovní pas, dále budete požádáni o úhradu či doplatek ubytování (v den příjezdu). Platba je možná  v hotovosti i kreditní kartou. Platit můžete v měnách CZK a EUR. 

 Záloha na ubytování:

 50% zálohy z celkové ceny

100 % v případě pobytových balíčků

 STORNO PODMÍNKY

 Individuání pobyty:

 Od uhrazení zálohy do 30 dnů před příjezdem 0% storno poplatek za pobyt

 30 – 14 dní před příjezdem 50% storno z celkové částky za pobyt

 14 – 0 dní před příjezdem 100% storno z celkové částky za pobyt

 

Skupinové pobyty (nad 10 osob):

60 a více dnů před nájezdem storno zdarma
Od 59 do 14 dnů před nájezdem storno poplatky ve výši 50%
Méně jak 14 dnů před nájezdem storno poplatky ve výši 100%

 

 

 VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

 Platba doplatku za ubytování je vždy při příjezdu na hotelové recepci. Vrácení peněz za ubytování a jiné služby při zkrácení pobytu z jakýchkoliv důvodů není ze strany hotelu možné

Informace ohledně dostupnosti termínů lze získat telefonicky, následně je nutné pro rezervaci zaslat požadavek formou e-mailu.

 V Souladě s GDPR , po zaslání e-mailu host automaticky souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely ubytovacích informací, účetnictví, cizineckou policii a pro účely vedení ubytovací knihy hostů. 
Externím osobám údaje o našich klientech neposkytujeme.

 Rezervací a po té úhradou za služby hotelu, přijímáte tyto všeobecné podmínky a souhlasíte s nimi.:

  

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A UBYTOVACÍ ŘÁD HOTELU ASTRA

1. Hotel je oprávněn ubytovat pouze řádně přihlášeného hosta. Za tímto účelem předloží host příslušnému pracovníkovi hotelu ihned po příchodu svůj platný občanský průkaz nebo cestovní pas, případně jiný platný doklad o totožnosti.
2. Doplatek za ubytování se hradí hned při příjezdu na hotelové recepci hotově, anebo kartou.
3. Při příchodu již ubytovaného hosta do restaurace je host na požádání povinen prokázat se hotelovou ubytovací kartou.
4. Hotel může ve zvláštních případech nabídnout hostu jiné než sjednané ubytování, pokud se v podstatě neliší od potvrzené objednávky.
5. Na základě potvrzené objednávky je hotel povinen hosta ubytovat od 14:00 do 22:00 hod. - do této doby pokoj pro hosta rezervuje, není-li objednávkou určeno jinak.
6. Pozdější příjezd, po 22.00 hod,  je nutný telefonicky nebo emailem oznámit dopředu.
7. Požádá-li host o prodloužení ubytování, může mu hotel nabídnout i jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
8. Hotel odpovídá za škodu na odložených věcech pouze v případě, že věci byly za tím účelem odevzdány některému z pracovníků recepce do úschovy. Za klenoty, peníze a jiné cennosti hotel odpovídá bez omezení, pouze pokud tyto věci byly převzaty recepcí do úschovy, či pokud ke škodě na nich došlo jednáním pracovníka hotelu.                                                                                                                                                                                        9.Host užívá pokoj po sjednanou dobu. Nebyla-li ubytovací doba předem sjednána, odhlásí host pobyt nejpozději do 10:00 hod. posledního dne a do této doby je povinen pokoj uvolnit. Neučiní-li tak, je hotel oprávněn účtovat mu pobyt za další den. V případě, že hotel má tento pokoj již dříve rezervovaný,  a host neuposlechne výzvy, či není v hotelu přítomen, vyhrazuje si hotel právo za účasti tříčlenné komise věci hosta sepsat a uložit na bezpečném místě tak, aby pokoj mohl užívat další host, který si jej rezervoval.
10. V pokoji a v prostorách hotelu nesmí host bez souhlasu vedení hotelu přemísťovat zařízení, provádět jakékoliv zásahy do elektrické sítě, nebo jiných instalací.
11. Na pokojích a v celé hotelové budově platí zákaz kouření pod pokutou 1.000,- Kč.
12. V hotelu a zvláště v pokoji není dovoleno hostu používat vlastní elektrické spotřebiče, toto se netýká nabíječek na telefon,  anebo na notebook a elektrických spotřebičů sloužících k osobní hygieně hosta (holících strojků, sušičů vlasů apod.).
13. Hotel zajistí při onemocnění nebo zranění hosta poskytnutí základní lékařské pomoci, případně převoz do nemocnice.
14. Host je povinen při odchodu uzavřít v pokoji vodovodní uzávěry, zhasnout v pokoji a jeho příslušenství světla a uzavřít dveře.
15. Z bezpečnostních důvodů není vhodné ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělých v pokoji a ostatních prostorách hotelu.
16. Psi a jiná zvířata (kočka, králík atd.)   mohou  být v hotelu ubytována za předpokladu, že majitel prokáže jejich nezávadný zdravotní stav. Cena za umístění zvířat se účtuje podle platného ceníku. V případě, že zvíře zničí hotelový majetek, majitel je povinen případné škody uhradit.
17. Psi se mohou pohybovat po hotelu výhradně na vodítku a  pokud se osamocené zvíře chová na pokoji hlučně, majitel je povinen zajistit dozor.
18. Pokud je na pokoji pes bez přítomnosti majitele, pokojská není povinná provézt průběžný úklid. Host je povinen toto ohlásit pověšením hotelové "nerušenky" na dveře pokoje.
19. V době od 22:00 hod. do 7:00 hod. host dodržuje noční klid, tj. neruší ostatní hosty ubytované v hotelu. Hrubé porušení tohoto pravidla může vézt k vyloučení z hotelu bez možnosti návratu financí.
20. Využití wellness centra se řídí provozním řádem wellnessu. U bazénu platí zákaz skákání. Vstup do hotelového bazénu je jen na vlastní nebezpečí.
21. Děti do 12 let nemohou bez doprovodu vstoupit do wellness centra.
22. Stížnosti hostů a případné návrhy na zlepšení činnosti hotelu přijímá vedení hotelu.
23. Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je poruší, má hotel právo odstoupit od sjednané ubytovací služby odstoupit před uplynutím sjednané doby.
24. V Souladě s GDPR , po zaslání e-mailu host automaticky souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely ubytovacích informací, účetnictví, cizineckou policii a pro účely vedení ubytovací knihy hostů.

Ubytování v hotelu

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu

V pokoji jsou dvě postele vedle sebe. Je vybaven standardně jako ostatní pokoje v hotelu Astra. Tento typ pokoje je bez balkonu.
 

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj je vybaven 3 pevnými postelemi a jednou rozkládací přistýlkou. Je velmi oblíben pro rodinu s dvěma dětmi. Tento typ pokoje má velký balkon, kde můžete při letních dnech trávit příjemné chvíle. 
 

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a balkonem

Dvoulůžkový pokoj má dvě postele vedle sebe a přistýlku. Pokoj je vhodný pro dvě, až tři dospělé osoby, neboť přistýlka je pevná postel.
 

Apartmá

Apartmánový pokoj jsou dvě propojené ložnice. V jedné jsou 2  postele, v druhé 3 postele. Balkon s výhledem na krásy Krkonoš jistě okouzlí nejedno oko. Další vybavení pokojů Vám odhalí výše uvedené ikonky.
 

Výhodné pobyty

Další výhodné pobyty