ZÁŽITKY

Pro milovníky adrenalinu je zde ve Špindlerově Mlýně ideální navštívit Adventure Park, ve kterém najdete Bungee trampolínu, obří houpačku, lezeckou síť, lukostřelbu, aquazorbing a mnohé další.

Výbornou volbou pro aktivitu je také bobová dráha ve Špindlerově Mlýnu, která má až 22 zatáček a 3 tunely na 1 400 metrech dlouhédráze. Velkým benefitem je také pozorování nádherných panoramat za jízdy.

Ve Špindlerově Mlýně můžete vyzkoušet sjezd na silničních či terénních koloběžkách. Velmi oblíbený je například sjezd ze Špindlerovy Boudy na silničních koloběžkách. Sjezd je dlouhý 10 km.

Vyzkoušejte také svoji fyzičku a navštivte Monkey park, který je lanovým parkem, kde se pohybujete 2-8 metrů nad zemí. Monkey park se zároveň nachází v areálu bobové dráhy, tudíž můžete tyto dva zážitky nádherně spojit.

Jedním z nejkrásnějších míst, které byste určitě neměli minout je Labská přehrada. Proč tuto návštěvu tedy nespojit s Zip linem (přemostěním). Nad přehradní hrází se nachází 120 metrů dlouhá jízda na laně, která Vám zajisté obohatí den.