+420 499 433 179

Novinky e-mailem

Ubytování Špindlerův Mlýn: hotel Astra

Hotel Astra je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš -  ve Špindlerově Mlýně. Hotel je situován tak, že máte krásný výhled na Kozí Hřbety, Hromovku a Špindlerovskou přehradu. Vzdálenost do centra je 500m.

V hotelu Astra jsou příjemně vybavené jak dvoulůžkové , tří - nebo čtyřlůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici pěti-lůžkové apartmány. Celková ubytovací kapacita je 55 pokojů, které v roce 2016 prošly rekonstrukcí. Všechny pokoje mají Sprchu, WC, TV a WI-FI. 

Rádi přivítáme i Vaše psí mazlíčky / pouze malé rasy do 30 cm v kohoutku /. Poplatek 300,- Kč / noc.

 

Ceník.

 

Ubytování v hotelu

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu

Počet lůžek: 2 Telefon TV Hotelový textil Sprcha WC Fén na vlasy Ústřední topení

V pokoji jsou dvě postele vedle sebe. Je vybaven standardně jako ostatní pokoje v hotelu Astra. Tento typ pokoje je bez balkonu.
 

Rodinný pokoj

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 2

Rodinný pokoj je vybaven 3 pevnými postelemi a jednou rozkládací přistýlkou. Je velmi oblíben pro rodinu s dvěma dětmi. Tento typ pokoje má velký balkon, kde můžete při letních dnech trávit příjemné chvíle. 
 

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a balkonem

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 1 Telefon TV Hotelový textil Sprcha WC Fén na vlasy Ústřední topení Balkón

Dvoulůžkový pokoj má dvě postele vedle sebe a přistýlku. Pokoj je vhodný pro dvě, až tři dospělé osoby, neboť přistýlka je pevná postel.
 

Apartmá

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 3 Telefon TV Hotelový textil Sprcha WC Fén na vlasy Ústřední topení Balkón

Apartmánový pokoj jsou dvě propojené ložnice. V jedné jsou 2  postele, v druhé 3 postele. Balkon s výhledem na krásy Krkonoš jistě okouzlí nejedno oko. Další vybavení pokojů Vám odhalí výše uvedené ikonky.
 

Pobytové balíčky

Další pobytové balíčky